O nás

Spoločnosť Floriana, s.r.o. začala písať svoju históriu v roku 1994, kedy patrila medzi prvé súkromné spoločnosti na Slovensku so zameraním na záhradkárske potreby a záhradníctvo. Sme priamym dovozcom a distribútorom záhradkárskych potrieb a záhradníckeho sortimentu mnohých spoločností z Česka, Poľska, Nemecka, Holandska, Talianska a iných európskych krajín.

Ak je záhradkárstvo vaše hobby či už v aktívnej alebo pasívnej forme, hobby program vám ponúka riešenie. Nakupujte len toľko, koľko potrebujete pre svoju záhradku. Naše záhradné centrum vám ponúka široký sortiment záhradkárskych potrieb, rastlinný a dekoračný materiál pre hobby záhradkárov. Ako priamy dovozca vám vieme poskytnúť výhodné ceny aj v maloobchode a nakoľko sa zaoberáme záhradkárskymi potrebami aj vo veľkom, máme dostatočný prehľad na trhu a ponúkame vám vždy aktuálne novinky, ako aj dobré osvedčené pomôcky.

Premyslený výber produktov a neustále sledovanie trendov pomáhajú spoločnosti uspokojovať potreby svojich klientov v neustále rastúcom konkurenčnom prostredí. Floriana, s.r.o. sa zároveň usiluje udržať si svoju stabilnú pozíciu na slovenskom trhu a ďalej rozširovať svoje pôsobenie aj do vzdialenejších regiónov.

Či ste profi veľkoobchodník alebo
hobby záhradkár, vo Floriane ste vítaní.